MAJEWSKI OGRODY - Czyszczenie działek - kompleksowe usługi

  Każdy, kto pragnie dokonać generalnego czyszczenia działki, aby wyglądała ona atrakcyjnie i zachęcała do zakupu, powinien wybrać firmę, która posiada doświadczenie z zakresu czyszczenia działek pod zabudowę i sprzedaż

  Jakimi kryteriami powinniśmy kierować się podczas podejmowania decyzji dotyczącej tego, komu powierzymy wygląd naszej działki? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zakres oferowanych prac. Firma Majewski Ogrody cechuje się tym, iż świadczy kompleksowe usługi w zakresie porządkowania działek pod zabudowę i sprzedaż, dzięki czemu mają Państwo pewność, że teren po wykonaniu prac porządkowych będzie wyglądał atrakcyjnie oraz wzrosną szansę na szybszą sprzedaż w korzystniejszej cenie. 

 Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, frezowanie pni, rozdrabnianie gałęzi, koszenie zarośli, wysokiej trawy i zachwaszczeń, karczowanie drzew i krzewów, te wszystkie prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych i nowoczesnych maszyn, które obsługiwane są przez naszych doświadczonych pracowników.

Porządkowanie ogrodów z profesjonalistami

   Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu, to z pewnością wiemy, że każda pora roku to inny zakres prac związany z utrzymaniem go w czystości i dobrej kondycji. Dbanie o ogród w zależności od sezonu może wymagać od nas zaangażowania na różnych poziomach. Nie każdy posiada wystarczającą ilość czasu, aby kompleksowo zadbać o swój ogród, dlatego Majewski Ogrody świadczy swoje usługi przez cały rok.

 Wiosną i latem uporządkujemy Twój ogród dbając o roślinność, pielenie grządek, oraz o to, aby Twój trawnik wyglądał estetycznie. Zajmujemy się zarówno bieżącymi pracami, jak i porządkowaniem zaniedbanych ogrodów, które dzięki nam odzyskają swoją świetność. Każdy ogród jesienią zupełnie zmienia swoje oblicze, należy pamiętać, że to odpowiedni czas na wykonanie ostatnich prac w ogrodzie. Niezależnie od pory roku i planowanego zakresu prac warto oddać swój ogród w ręce profesjonalistów firmy Majewski Ogrody.

Majewski Ogrody - rzetelność oraz bezpieczeństwo w każdym calu

   Majewski Ogrody to firma wykonująca prace związane z oczyszczaniem działek pod zabudowę i sprzedaż oraz porządkowaniem ogrodów o szerokim zakresie. Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu oraz zapleczu, jakimi są specjalistyczne maszyny ogrodowe oferujemy profesjonalne prace, które nie są możliwe do wykonania ręcznie, dzięki czemu oferujemy między innymi usługi ciągnikiem takie jak koszenie, orka ziemi, czy opryski oraz usługi rębakiem, który doskonale radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi. 

   Nasz park maszynowy pozwoli na bezpieczną i sprawną pracę. Każda działka wymaga innych zabiegów, dlatego zarówno zakres prac, jak i cena zlecenia ustalane są indywidualnie. Każda wycena usługi jest bezpłatna. Nasza firma cechuje się tym, że po zakończeniu prac porządkowych takich jak grabienie liści, koszenie, czy wycinka drzew, zajmuje się również wywozem odpadów zielonych takich jak skoszona trawa, liście, gałęzie, konary czy karpy drzew, dzięki temu nasi klienci nie muszą się martwić o ich utylizację.

Bezpłatna wycena usług

Ostateczna cena poszczególnych usług lub pakietów usług ustalana jest indywidualnie z klientem. Z naszą firmą możesz nawiązać jednorazową lub stałą współpracę zgodnie z ustaleniami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.