MAJEWSKI | Zakładanie ogrodów i trawników, Wycinka drzew, Oczyszczanie działek, Montaż ogrodzeń, Brukarstwo

Galeria usług ogrodniczych

Nasza firma zajmuje się m.in. pielęgnacją ogrodów w Warszawie, zakładaniem trawników w Warszawie, wycinką drzew w Warszawie, oczyszczaniem działek, kompleksową obsługą ogrodów, zaczynając od samych podstaw, poprzez prace porządkowe i usługi ciągnikiem w Warszawie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były kompleksowe, profesjonalne oraz na jak najwyższym poziomie, dlatego też stale poszerzamy nasz park maszynowy. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom i życzeniom naszych klientów, co przyciąga do nas zadowolonych klientów. Przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszych szczegółów, które bardzo często decydują o końcowym efekcie naszych prac. Nasze prace bardzo chętnie fotografujemy, aby potencjalny klient miał swego rodzaju rozeznanie w całym procesie tworzenia.

Wybierając naszą firmę, inwestujesz nie tylko w swój ogród, ale także w swoje dobre samopoczucie!

Zakładanie ogrodów od podstaw

Podczas wykonywania usług, staramy się na bieżąco dokumentować postępy, które stopniowo wyłaniają się z połączenia naszych sumiennych działań. Oferujemy Państwu kompleksową pielęgnację ogrodów, zakładanie trawników, a nawet systemy nawadniające, dzięki którym codzienne podlewanie przestanie być uciążliwe i problemowe. Dzięki naszym pracom, zyskujesz nie tylko piękny ogród, czy działkę pozbawioną zbędnych drzew, ale przede wszystkim czas oraz wyjątkowe miejsce pełne zieleni, przeznaczone do rekreacji, wypoczynku i relaksu. Fotografie, które przedstawiają pielęgnację i koszenie trawnika to potwierdzenie tezy dotyczącej kompleksowości naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że idealnie wystrzyżony i nawodniony trawnik to serce każdego ogrodu, dlatego też nie pomijamy tak istotnych elementów naszych działań. Sadzenie roślin i ich odpowiednie przygotowanie do dalszego rozwoju to kolejny etap tworzenia Twojego magicznego, naturalnego azylu.

Renowacja - Regeneracja trawnika

Jeśli chcesz, aby Twój trawnik zawsze wyglądał w dobrym stanie, kluczem do sukcesu jest regularna pielęgnacja. Jeśli już dopuściłeś do poważnych zaniedbań trawnika, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Posiadane przez nas doświadczenie i odpowiedni sprzęt, pozwoli na szybsze przywrócenie zielonego dywanu, abyś mógł dalej cieszyć się zieloną przestrzenią.

Oczyszczanie - prace prządkowe

W naszych usługach znajdują się również wszelkiego rodzaju prace porządkowe, które są następstwem procesów powstawania ogrodów w Warszawie. Tworząc propozycje, skierowane do potencjalnych klientów, zależy nam na świadczeniu usług na jak najwyższym poziomie, dlatego też uwzględniamy w ofercie uporządkowanie powierzchni użytkowej. Różnego rodzaju prace, takie jak wycinka drzew, przysparza dużo bałaganu i odpadu, który bywa bardzo uciążliwy do usunięcia, zatem nasza firma zajmuje się również wywozem gałęzi po wycince oraz wszelkich innych prac, których się podejmujemy.