MAJEWSKI | Zakładanie ogrodów i trawników, Wycinka drzew, Oczyszczanie działek, Montaż ogrodzeń, Brukarstwo

Oczyszczanie działek
Mulczowanie terenu​

Oczyszczanie działek i Mulczowanie terenu

  Każdy, kto pragnie dokonać generalnego czyszczenia działki, aby wyglądała ona atrakcyjnie i zachęcała do zakupu, powinien wybrać firmę, która posiada doświadczenie z zakresu czyszczenia  działek pod zabudowę i sprzedaż

  Jakimi kryteriami powinniśmy kierować się podczas podejmowania decyzji dotyczącej tego, komu powierzymy wygląd naszej działki? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zakres oferowanych prac. Firma Majewski Ogrody cechuje się tym, iż świadczy kompleksowe usługi w zakresie porządkowania działek pod zabudowę i sprzedaż, dzięki czemu mają Państwo pewność, że teren po wykonaniu prac porządkowych będzie wyglądał atrakcyjnie oraz wzrosną szansę na szybszą sprzedaż w korzystniejszej cenie. 

Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, rozdrabnianie gałęzi, koszenie zarośli, wysokiej trawy i zachwaszczeń, karczowanie drzew i krzewów, te wszystkie prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych i nowoczesnych maszyn, które obsługiwane są przez naszych doświadczonych pracowników.

Czyszczenie i porządkowanie działki

Porządkowanie ogrodów z profesjonalistami

   Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu, to z pewnością wiemy, że każda pora roku to inny zakres prac związany z utrzymaniem go w czystości i dobrej kondycji. Dbanie o ogród w zależności od sezonu może wymagać od nas zaangażowania na różnych poziomach. Nie każdy posiada wystarczającą ilość czasu, aby kompleksowo zadbać o swój ogród, dlatego Majewski Ogrody świadczy swoje usługi przez cały rok.

 Wiosną i latem uporządkujemy Twój ogród dbając o roślinność, pielenie grządek, oraz o to, aby Twój trawnik wyglądał estetycznie. Zajmujemy się zarówno bieżącymi pracami, jak i porządkowaniem zaniedbanych ogrodów, które dzięki nam odzyskają swoją świetność. Każdy ogród jesienią zupełnie zmienia swoje oblicze, należy pamiętać, że to odpowiedni czas na wykonanie ostatnich prac w ogrodzie. Niezależnie od pory roku i planowanego zakresu prac warto oddać swój ogród w ręce profesjonalistów firmy Majewski Ogrody.

  Wybierając naszą firmę, inwestujesz nie tylko w swój ogród, ale także w swoje dobre samopoczucie!

Mulczowanie terenu

   Mulczowanie terenu w tym procesie rozróżniamy dwa rodzaje mulczowania. Mulczowanie powierzchowne jest to rozdrobnienie górnej warstwy materiału organicznego (trawy, chwasty wieloletnie, samosiejki drzew i krzewów). Rozdrobniony materiał organiczny tworzy ściółkę, która zapobiega nagłemu odrastaniu chwastów oraz ulepsza strukturę gleby. Nasiona traw i chwastów oraz zdrewniałe pędy samosiejek drzew i krzewów pozostają na wierzchu (są poddawane naturalnym procesom zamierania glebotwórczym). Systematyczne mulczowanie powierzchowne likwiduje zdrewniałe pędy samosiejek drzew i krzewów, które wytracając energię przez ciągłe odrastanie w końcu zamierają. Drugi rodzaj mulczowania to mulczowanie wgłębne jest to zmielenie chwastów oraz samosiejek drzew i krzewów, rozdrobnienie mniejszych karp korzeniowych i wymieszanie ich z ziemią spulchniając ziemię. Ta metoda nie zawsze jest zalecana. Część roślin zdrewniałych po zmieleniu i natychmiastowym umieszczeniu ich pod ziemią zaczyna kiełkować powodując jeszcze bujniejsze odrastanie. To samo tyczy się wszelkich nasion traw oraz chwastów wieloletnich. 

Korzyści mulczowania terenu:

Gdzie można przeprowadzić usługę mulczowania terenu w Piasecznie?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług mulczowania terenu?

Zaufaj naszej firmie, a razem stworzymy dla Ciebie piękny, zdrowy i łatwy w pielęgnacji teren, który będzie zachwycał swoim urokiem przez wiele lat! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na usługę mulczowania terenu i cieszyć się pięknem Twojego ogrodu!

Majewski Ogrody - rzetelność oraz bezpieczeństwo w każdym calu

   Majewski Ogrody to firma wykonująca prace związane z oczyszczaniem działek pod zabudowę i sprzedaż oraz porządkowaniem ogrodów o szerokim zakresie. Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu oraz zapleczu, jakimi są specjalistyczne maszyny ogrodowe oferujemy profesjonalne prace, które nie są możliwe do wykonania ręcznie, dzięki czemu oferujemy między innymi usługi ciągnikiem takie jak mulczowanie terenu, koszenie, usługi profesjonalną glebogryzarką  oraz usługi rębakiem, który doskonale radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi. 

   Nasz park maszynowo – sprzętowy, którym dysponujemy zapewnia niezawodne wykonanie prac z zakresu naszej działalności w sposób profesjonalny i terminowy. Pozwoli na bezpieczną i sprawną pracę. Każda działka wymaga innych zabiegów, dlatego zarówno zakres prac, jak i cena zlecenia ustalane są indywidualnie. Każda wycena usługi jest bezpłatna. Nasza firma cechuje się tym, że po zakończeniu prac porządkowych takich jak grabienie liści, koszenie, czy wycinka drzew, zajmuje się również wywozem odpadów zielonych takich jak skoszona trawa, liście, gałęzie, konary czy karpy drzew, dzięki temu nasi klienci nie muszą się martwić o ich utylizację.

Cennik usługi "Oczyszczanie działki / Mulczowanie terenu"

Ceny usług oczyszczanie działki lub mulczowanie terenu są ustalane indywidualnie. Jeżeli chcą Państwo uzyskać bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego – z pewnością zaskoczymy Państwa bardzo korzystną ofertą.