MAJEWSKI | Zakładanie ogrodów i trawników, Wycinka drzew, Oczyszczanie działek, Montaż ogrodzeń, Brukarstwo

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów
"na każdą kieszeń"

Zakładanie ogrodów składa się z wielu różnych etapów, które są ważne i pracochłonne.

Przed przystąpieniem do projektowania ogrodu, musimy określić położenie terenu, a następnie przeprowadzić wywiad z klientem na temat jego wizji i koncepcji na ogród.

Na życzenie klienta możemy założyć ogród prosty, a zarazem wyjątkowy, w którym będzie minimum prac pielęgnacyjnych.

W swej ofercie mamy również usługę pielęgnacji ogrodów. W przystępnej cenie możemy kompleksowo zaopiekować się Twoim ogrodem.

Dzięki temu, że w naszej ofercie znajduje się nie tylko zakładanie ogrodów,  jesteśmy w stanie zaproponować Ci oprócz ułożenia trawnika, wyboru odpowiedniego rodzaju i gatunku trawy, również fachową opiekę nad roślinami i całym krajobrazem ogrodowym po jego założeniu. Przedstawimy Ci indywidualną, całościową i kompleksową propozycję zagospodarowania Twojego zielonego krajobrazu, który znajduje się przy Twoim domu lub firmie oraz późniejsze działania nastawione na pielęgnację ogrodu. Dzięki temu uzyskasz swój ogród marzeń, który będzie odzwierciedlał wcześniej założoną przez Ciebie koncepcję i będzie stanowił oazę spokoju i rodzinnego wypoczynku lub będzie profesjonalną, zadbaną i oryginalną wizytówką Twojej firmy, dzięki której zyskasz przychylność klientów zanim przekroczą oni próg Twojego biura. Właśnie dlatego zakładanie ogrodów sprawia nam taką przyjemność, ponieważ dzięki naszej pracy możemy zapewnić naszym klientom oprócz fachowej i rzetelnej realizacji, szczęście i radość. Oferujemy profesjonalne zakładanie ogrodów w Warszawie, ale również w okolicznych miejscowościach takich jak Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Brwinów, Zalesie czy Izabelin.

SŁUCHAMY + PYTAMY + DORADZAMY = REALIZUJEMY

Zakładanie ogrodów

Piękny i zadbany ogród to ważna wizytówka Twojego domu lub firmy.

Jeśli chcesz, aby Twój ogród cieszył się dobrą kondycją i był zieloną oazą spokoju i bezpieczeństwa należy o niego systematycznie dbać.

Prawidłowo utrzymany ogród wymaga nie tylko konkretnych umiejętności, ale i ogromnej wiedzy i świadomości naturalistycznego aspektu tego co zostanie zrobione.

Zasadą firmy ogrodniczej Majewski Ogrody jest troska o bezpieczeństwo roślin w Twoim ogrodzie. Narzędzia, których używamy są za każdym razem dezynfekowane. Dzięki temu unikniemy rozprzestrzeniania się chorób.

Cennik usług zakładania oraz pielęgnacji ogrodów

Ceny usług pielęgnacji oraz zakładania ogrodów są ustalane indywidualnie. Jeżeli chcą Państwo uzyskać bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego – z pewnością zaskoczymy Państwa bardzo korzystną ofertą.