Majewski Ogrody - profesjonalna wycinka drzew w Warszawie

    Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z usługi wycinki drzew lub planuje zlecić takie działania, wie, że najważniejszym czynnikiem podczas wyboru firmy jest przede wszystkim bezpieczeństwo i doświadczenie. Nasze szkolenia, jak i praktyczne doświadczenie w zakresie realizacji usług związanych z wycinką drzew, daje naszym klientom pewność, że wykonanie przez nas usługi odbędą się w sposób bezpieczny i profesjonalny

  Oferujemy wycinkę drzew w Warszawie, ale również w okolicznych miastach takich jak Piaseczno, Zalesie, Stare Babice, Brwinów, Józefosław, Izabelin, Zielonka, Ząbki oraz Konstancin-Jeziorna. Nasza oferta obejmuje wycinkę drzew metodą obalania oraz wycinkę drzew w trudno dostępnych miejscach z zastosowaniem technik alpinistycznych lub za pomocą podnośnika koszowego. Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnym rębakiem, który świetnie radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi.

   Co więcej, nasza firma posiada wszystkie niezbędne pozwolenia na wycinkę drzew, dlatego też podejmujemy działania w tym zakresie zgodnie z wytycznymi, które są przydzielone poszczególnym gminom. To dodatkowo sprawia, że klienci ufają naszej usłudze, którą jest wycinka drzew, ponieważ nie tylko podchodzimy profesjonalnie do realizacji samej wycinki drzew, ale także pilnujemy tego, aby nasze działania odpowiadały regulacjom oraz odpowiednim normom prawnym. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny wycinki drzew, na którą składa się między innymi wielkość drzewa, jego stan oraz miejsce, w którym się znajduje i jego odległość od budynków oraz ogrodzeń.

Kompleksowe usługi w zakresie wycinki drzew

    Wycinka drzew często wiąże się również z innymi usługami, które sprawiają, że nasze otoczenie staje się bezpieczniejsze i wygląda o wiele przyjemniej. Wiemy, jak ważny jest czas i komfort naszych klientów, dlatego dzięki świadczonym przez nas kompleksowo usługom każdy nasz klient oszczędza sobie kłopotów związanych z poszukiwaniem firm do wykonania małych pojedynczych zadań, wszystkim zajmiemy się osobiście. 

    Oferujemy nie tylko wycinkę drzew, ale również usługi dodatkowe takie jak redukcja i kształtowanie koron drzew, pielęgnacja drzew, czy oczyszczanie działek z samosiejek. Na specjalne życzenie naszych klientów zajmujemy się również wywozem odpadów zielonych powstałych podczas wykonywania usługi. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, które potrzebują takich usług jak odsłanianie zarastających zielenią reklam oraz banerów.

Wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny

    Wiele osób powstrzymuje się od podjęcia kroków w celu wycinki niechcianych drzew na swojej działce ze względu na obawę, że cena wykonania usługi znacznie przerośnie ich możliwości finansowe. Wychodzimy naprzeciw tym obawom wraz z bezpłatną wyceną usług, dzięki której poznają Państwo szacowane koszta współpracy jeszcze przed jej rozpoczęciem. 

    Nasi klienci otrzymują od nas realne ceny, dzięki temu nie muszą obawiać się o swoje fundusze. Jednak nie tylko przejrzystość i atrakcyjność cen są zaletami naszej firmy, są nimi również wysokiej klasy, wykwalifikowani fachowcy, których cechuje solidność i rzetelność, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług

     Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą stale pogłębiają za pomocą profesjonalnych szkoleń. Dzięki wiedzy nie tylko teoretycznej, ale również praktycznej oraz dzięki posiadaniu stosownych uprawnień i odbytych kursów dajemy naszym klientom pewność, że usługi wykonane będą w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Podczas wykonywania usług używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z jego umiejętnym użytkowaniem pozwala nam uzyskać spektakularne efekty.

Dodatkowe usługi w tym zakresie to:

 • Cięcie formujące
 • Cięcie prześwietlające
 • Cięcie odmładzające
 • Odsłanianie zarastających zielenią reklam, banerów itp.
 • Usługi rębakiem
 • Oczyszczanie działek z samosiejek
 • Wywóz

Wycinka drzew – wycena

Na koszt wycinki drzewa wpływają następujące czynniki:
 • wysokość drzewa,
 • obwód pnia na wysokości 130 cm,
 • kondycja drzewa,
 • miejsce usytuowania drzewa względem budynków, przewodów wysokiego napięcia, ogrodzenia itp.

Informacje dotyczące pozwolenia na wycinkę drzew znajdziecie Państwo poniżej w linkach dla poszczególnych gmin.

Bezpłatna wycena usług

Ostateczna cena poszczególnych usług lub pakietów usług ustalana jest indywidualnie z klientem. Z naszą firmą możesz nawiązać jednorazową lub stałą współpracę zgodnie z ustaleniami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.