Majewski Ogrody - profesjonalna wycinka drzew w Warszawie

    Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z usługi wycinki drzew lub planuje zlecić takie działania, wie, że najważniejszym czynnikiem podczas wyboru firmy jest przede wszystkim bezpieczeństwo i doświadczenie. Nasze szkolenia, jak i praktyczne doświadczenie w zakresie realizacji usług związanych z wycinką drzew, daje naszym klientom pewność, że wykonanie przez nas usługi odbędą się w sposób bezpieczny i profesjonalny

  Oferujemy wycinkę drzew w Warszawie, ale również w okolicznych miastach takich jak Piaseczno, Zalesie, Stare Babice, Brwinów, Józefosław, Izabelin, Zielonka, Ząbki oraz Konstancin-Jeziorna. Nasza oferta obejmuje wycinkę drzew metodą obalania oraz wycinkę drzew w trudno dostępnych miejscach z zastosowaniem technik alpinistycznych lub za pomocą podnośnika koszowego. Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnym rębakiem, który świetnie radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi.

Kompleksowe usługi w zakresie wycinki drzew

    Wycinka drzew często wiąże się również z innymi usługami, które sprawiają, że nasze otoczenie staje się bezpieczniejsze i wygląda o wiele przyjemniej. Wiemy, jak ważny jest czas i komfort naszych klientów, dlatego dzięki świadczonym przez nas kompleksowo usługom każdy nasz klient oszczędza sobie kłopotów związanych z poszukiwaniem firm do wykonania małych pojedynczych zadań, wszystkim zajmiemy się osobiście. 

    Oferujemy nie tylko wycinkę drzew, ale również usługi dodatkowe takie jak redukcja i kształtowanie koron drzew, pielęgnacja drzew, czy oczyszczanie działek z samosiejek. Na specjalne życzenie naszych klientów zajmujemy się również wywozem odpadów zielonych powstałych podczas wykonywania usługi. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, które potrzebują takich usług jak odsłanianie zarastających zielenią reklam oraz banerów.

Wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny

    Wiele osób powstrzymuje się od podjęcia kroków w celu wycinki niechcianych drzew na swojej działce ze względu na obawę, że cena wykonania usługi znacznie przerośnie ich możliwości finansowe. Wychodzimy naprzeciw tym obawom wraz z bezpłatną wyceną usług, dzięki której poznają Państwo szacowane koszta współpracy jeszcze przed jej rozpoczęciem. 

    Nasi klienci otrzymują od nas realne ceny, dzięki temu nie muszą obawiać się o swoje fundusze. Jednak nie tylko przejrzystość i atrakcyjność cen są zaletami naszej firmy, są nimi również wysokiej klasy, wykwalifikowani fachowcy, których cechuje solidność i rzetelność, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług

     Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą stale pogłębiają za pomocą profesjonalnych szkoleń. Dzięki wiedzy nie tylko teoretycznej, ale również praktycznej oraz dzięki posiadaniu stosownych uprawnień i odbytych kursów dajemy naszym klientom pewność, że usługi wykonane będą w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Podczas wykonywania usług używamy profesjonalnego sprzętu, co w połączeniu z jego umiejętnym użytkowaniem pozwala nam uzyskać spektakularne efekty.

Dodatkowe usługi w tym zakresie to:

 • Cięcie formujące
 • Cięcie prześwietlające
 • Cięcie odmładzające
 • Odsłanianie zarastających zielenią reklam, banerów itp.
 • Usługi rębakiem
 • Oczyszczanie działek z samosiejek
 • Wywóz

Wycinka drzew – wycena

Na koszt wycinki drzewa wpływają następujące czynniki:
 • wysokość drzewa,
 • obwód pnia na wysokości 130 cm,
 • kondycja drzewa,
 • miejsce usytuowania drzewa względem budynków, przewodów wysokiego napięcia, ogrodzenia itp.

Informacje dotyczące pozwolenia na wycinkę drzew znajdziecie Państwo poniżej w linkach dla poszczególnych gmin.

Bezpłatna wycena usług

Ostateczna cena poszczególnych usług lub pakietów usług ustalana jest indywidualnie z klientem. Z naszą firmą możesz nawiązać jednorazową lub stałą współpracę zgodnie z ustaleniami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.