Zakładanie trawnika z Majewski-ogrody

  Każdy posiadacz ogrodu lub działki rekreacyjnej marzy o tym, aby jego ogród wyglądał wspaniale i budził podziw oraz zazdrość sąsiadów. Podstawą dobrze wyglądającej działki jest zadbany trawnik. Co jednak zrobić, kiedy jesteśmy laikami w tej dziedzinie i nie znamy się na zakładaniu i pielęgnowaniu trawnika?. Doskonałym pomysłem jest wynajęcie profesjonalnej firmy, która zajmie się kompleksowo usługami tego rodzaju sprawiając, że nasz trawnik stanie się naszą dumą. Jeśli szukamy profesjonalistów zakładających trawniki w Warszawie, z pewnością zainteresuje Państwa oferta firmy Majewski ogrody.

  Nasza Firma zakłada trawniki najczęściej poprzez wysiew mieszanki nasion traw (po wcześniejszym przygotowaniu gruntu). Dzięki temu klient ma możliwość spokojnego wyboru odpowiedniej mieszanki traw do swojego ogrodu, który w pełni usatysfakcjonóje swoim pięknem. Posiadamy w ofercie również inne możliwości takie, jak; zakładanie trawników z rolki, czy zakładanie łąk kwiatowych. 

  Pragniesz zadać pytanie dotyczące zakładania trawników? Jesteś zainteresowany wyceną działań na Twojej działce? Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, a udzielimy Ci wszelkich informacji.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MAJEWSKI. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: majewskiogrody@gmail.com Więcej na ten temat Polityka prywatności

Więcej

Wycinka drzew w Warszawie

 Firma Majewski ogrody świadcząca kompleksowe usługi z zakresu ogrodnictwa posiada w swojej ofercie również wycinkę drzew na terenie Warszawy. Wycinka drzew odbywa się metodą alpinistyczną, a mając na uwadze występowanie skomplikowanych przypadków, w razie potrzeby z powodzeniem korzystamy również z podnośnika koszowego. Majewski ogrody to nie tylko wycinka drzew, ty również dodatkowe usługi świadczone w zakresie związanym z tą dziedziną takie jak cięcie formujące, cięcie odmładzające, cięcie prześwietlające, czy usługi rębakiem oraz wiele innych. Wycinamy drzewa nie tylko w Warszawie, ale również w Piasecznie oraz Konstancinie-Jeziorna. Koszty wycinki drzewa za leżą od jego wysokości, obwodu pnia na wysokości 130 m, kondycji drzewa oraz jego usytuowania. W celu omówienia warunków i dokonania wyceny zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Zakładanie ogrodów w Warszawie

 Jeśli marzysz o wspaniale prezentującym się ogrodzie, powinieneś zapoznać się z ofertą zakładania ogrodów w Warszawie firmy Majewski ogrody. Nasza Firma zajmuje się zakładaniem zarówno skromnych, minimalistycznych ogrodów, które w ostatecznym rozrachunku wyglądają pięknie w swojej prostocie, jak również bujnych ogrodów pełnych kolorowych kwiatów. Projektując ogród dla naszych klientów, zawsze najpierw omawiamy z nimi zarówno ich, jak i naszą wizję, a później wspólnie wybieramy najlepszą z możliwych opcji. Zawsze staramy się, aby założony przez nas ogród wymagał minimum prac pielęgnacyjnych, z którymi poradzi sobie jego właściciel. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, aby dbać o założony przez naszą firmę ogród, oferujemy usługę pielęgnacji ogrodu w późniejszym etapie, po jego założeniu. Zadbany ogród to wizytówką zarówno Twojego domu, jak i Twojej firmy. Prawidłowo utrzymany ogród wymaga ogromnej wiedzy oraz zaangażowania, jeśli nie masz na to czasu, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu ustalenia szczegółów i uzyskanie informacji oraz skorzystania z bezpłatnej wyceny usług.