O nas

  Firma Majewski to prężnie rozwijająca się działalność, która powstała z pasji do ogrodnictwa. Lata pracy wśród roślin dały nam doświadczenie, które pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Pozwoliło nam to zyskać grono zaufanych klientów, regularnie korzystających z naszej oferty. Dzięki temu mamy okazję do stałego polepszania naszych umiejętności. Pracowity personel chętnie bierze udział w kursach i szkoleniach, które pozytywnie wpływają na rozwój firmy i jej kadry. 

  Nasza załoga to ludzie pewni swoich umiejętności, gotowi spełnić najśmielsze oczekiwania klientów. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdej osoby zainteresowanej naszą ofertą. Zawsze uśmiechnięta kadra, gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wszelkie niejasne aspekty współpracy doskonale zna panujące przepisy i normy bezpieczeństwa. Dzięki temu klient może pozostać spokojny i cieszyć się swoim ogrodem, o którego stan zadbamy.

JAK DZIAŁAMY

PASJA

połączenie pasji i pracy to najlepszy przepis na zaoferowanie Państwu specjalistycznych usług ogrodniczych.

PROFESJONALIZM

posiadamy specjalistyczne szkolenia, certyfikaty, kursy oraz wieloletnie doświadczenie ogrodnicze. Wysoka jakość oferowanych przez nas usług jest dla nas priorytetem.

ZAUFANIE

nasza fachowa wiedza i zaangażowanie w obsługę każdego klienta sprawia, że współpraca z nami to wygoda i zaufanie.

POSTAWA

uczciwa praca i rzetelnie zrealizowane zadanie jest dla nas priorytetem jak również kultura osobista i schludny wygląd.

BEZPIECZEŃSTWO

wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują Państwu i firmie wykonanie usługi w całkowitym spokoju.

TERMINOWOŚĆ

wszystkie prace są wykonywane w ustalonym z Państwem terminie, bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Zakładanie trawników i inne usługi ogrodnicze

    Nasza firma ma w swojej ofercie wiele usług, które z chęcią wykonamy. Zakładanie trawnika Warszawa to proces, który całkowicie odmieni ogród i doda mu świeżości. Wysiew nasion pozwoli na indywidualne dobranie rodzaju trawy, co da klientowi większy wpływ na efekty. Ważne, aby założoną trawę regularnie podlewać, warto więc zainwestować w profesjonalny system nawadniania. Firma Majewski dokładnie przeanalizuje ogród i dostosuje do niego wielkość konstrukcji. 

  Tym, którym w ogrodzie brakuje kolorów, proponujemy założenie rabat kwiatowych. Ich regularne odnawianie sprawi, że przestrzeń będzie prezentować się wyjątkowo w czasie każdej pory roku. Nasza załoga z przyjemnością pomoże w doborze odpowiedniej kompozycji i zajmie się zagospodarowaniem rabat. Z firmą Majewski szybko i bezproblemowo założysz na swoim podwórku ogródek warzywny. Personel zadba o to, żeby cała roślinność miała warunki odpowiednie dla swojego gatunku. Nieważne, na jaką usługę się zdecydujesz, każda z nich będzie wykonana profesjonalnie.

Zadbaj o ogród z firmą Majewski

   Zakładanie ogrodów Warszawa to usługa, do której trzeba swoją działkę odpowiednio przygotować. Firma Majewski ma w swojej ofercie oprócz kompleksowych usług pielęgnacyjnych ogrodów również usługę czyszczenie i porządkowanie działek pod zabudowę lub sprzedaż. W utrzymaniu ładu na działce pomoże też wycinka drzew Warszawa, która odbywa się według regulacji prawnych i przepisów. Bez względu na rodzaj usługi ogrodniczej, po zakończeniu prac w ogrodzie proponujemy wywóz pozostałości odpadów zielonych z posesji

   Wycena naszych usług jest darmowa, warto więc skontaktować się z firmą Majewski w celu umówienia się na spotkanie. Posiadane przez nas certyfikaty i ukończone kursy są doskonałym świadectwem na trud i starania, jakie wkładamy w obsługę klientów. Cała oferta firmy Majewski powstała z pasji do ogrodnictwa, dlatego niewątpliwie warto podjąć z nami współpracę.