MAJEWSKI | Zakładanie ogrodów i trawników, Wycinka drzew, Oczyszczanie działek, Montaż ogrodzeń, Brukarstwo

Zwalczanie kretów

Technika jaką stosujemy w odróżnieniu do większości usług tego typu na rynku to jest (zagazowywanie korytarzy) nie ma nic wspólnego z zastosowaniem środków chemicznych oraz pirotechnicznych, które degradują życie biologiczne ogrodu.

Bezwzględne Bezpieczeństwo Twojego Ogrodu

W naszej firmie priorytetem jest nie tylko skuteczność zwalczania kretów, ale również bezpieczeństwo Twojego ogrodu oraz życia biologicznego w nim obecnego. Dlatego też stosujemy innowacyjną metodę zagazowania korytarzy, która jest nie tylko wyjątkowo efektywna, ale także całkowicie bezpieczna dla środowiska i roślinności.

Brak Użycia Środków Chemicznych:

Tradycyjne metody zwalczania kretów często opierają się na stosowaniu silnych chemikaliów, które mogą być szkodliwe zarówno dla zdrowia ludzi, jak i dla roślinności w ogrodzie. Nasza metoda opiera się na zagazowaniu korytarzy kreta, eliminując go w sposób całkowicie nieinwazyjny i pozbawiony używania jakichkolwiek środków chemicznych.

Ochrona Życia Biologicznego Ogrodu:

Korzystając z naszych usług, nie musisz obawiać się o negatywny wpływ na życie biologiczne Twojego ogrodu. Nasza metoda jest nie tylko skuteczna w eliminacji kretów, ale także delikatna dla innych organizmów, które zamieszkują Twój ogród. Roślinność, zwierzęta i mikroorganizmy pozostaną nietknięte, a ekosystem Twojego ogrodu pozostanie w harmonii.

Długotrwałe Efekty Bezpiecznych Usług:

Dzięki naszej profesjonalnej i bezpiecznej metodzie zwalczania kretów, możesz być pewien, że problem kretów zostanie rozwiązany długoterminowo. Nie musisz obawiać się negatywnych skutków ubocznych dla Twojego ogrodu ani szkód dla jego naturalnego ekosystemu. Nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale także zapewniają długotrwałe korzyści dla Twojego ogrodu i środowiska.

Dokonujemy czynności zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt ( Dz. U. z 2016 r. poz. 2183) osobniki kreta (talpa europaea). W przypadku naszych technik nie potrzebna jest zgoda Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Cennik usługi "Zwalczanie kretów"

Ceny usługi zwalczania kretów są ustalane indywidualnie. Jeżeli chcą Państwo uzyskać bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego – z pewnością zaskoczymy Państwa bardzo korzystną ofertą.